Pingerowy Klub Książki ma nowy dom :)

Od 2,5 roku działamy na portalu pinger.pl jako Pingerowy Klub Książki. Niestety, różne powody, a w tym, głównie niedomagania i wieczne problemy techniczne witryny, spowodowały, że podjęłyśmy decyzję o przeniesieniu się na inny portal. Nie chcemy zamykać klubu, bo praca nad nim nadal sprawia nam wiele frajdy. Jako, że obie (miss attitude i Lolanta) mamy własne blogi na wordpressie, ta właśnie platforma została przez nas wybrana na nowy dom Klubu.

Jak wiecie, mamy zaplanowaną listę książek na ten rok, aż do września. Wpisy dotyczące tych książek będą pojawiać się podwójnie, czyli nadal na pingerze oraz równolegle na nowym wordpressowym blogu. Terminarz możecie znaleźć TUTAJ. Po tym czasie, czyli, od października 2015 roku pozostaniemy już tylko tutaj na nowym blogu, na który serdecznie wszystkich zapraszamy.

Planowałyśmy zmienić nazwę, bo w końcu pierwszy jej człon pochodzi od nazwy portalu, ale zrezygnowałyśmy z tego pomysłu. Lubimy być PKK i jesteśmy już trochę rozpoznawalne dzięki tej nazwie, więc decyzja zapadła: nazwa zostaje. Nadal możecie nas śledzić na naszym profilu lubimyczytac Dodatkowo, zapraszamy na stronę fejsbukową: Pingerowy Klub Książki

Poza tym zasady niewiele się zmienią. Nadal będziecie mogli głosować i wybierać książki, które będziecie chcieli z nami czytać.

Do zaczytania

Miss Attitude i Lolanta

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s