Klubowe podsumowanie sierpnia 2015

Koniec lata zwykle nie nastraja zbyt pozytywnie, ale mamy nadzieję, że Was to za bardzo nie rusza. Może czasu będzie teraz trochę mniej na czytanie, ale za to ile nowości książkowych wychodzi jesienią! To powinno osłodzić Wam nadejście tej ponurej pory roku, (bo nie oszukujmy się, większość dni jest jednak ponura, a nie piękna i złota).

A co działo się na Pingerowym Klubie Książki? Tym razem książki były dwie, ale dosyć cienkie.

„Wybacz mi, Leonardzie” Matthew Quicka to młodzieżówka, wcale nie lekka, bo traktuje o zmaganiach wewnętrznych młodych ludzi i problemie samobójstwa. Nasze wrażenia z tejże lektury możecie przeczytaj W TYM WPISIE.

„O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu” Haruki Murakami to pozycja z działu biografii, nie tylko o bieganiu, jak wskazuje tytuł, (ale głównie). Jak odebrałyśmy tę autobiografię, dowiecie się z TEGO WPISU.


U Miss Attitude w tym miesiącu cicho, ale to nie znaczy, że nie czyta, tylko, że nie ma czasu pisać recenzji. Miejmy nadzieję, że nadrobi we wrześniu J

Lolanta, jak zwykle się rozpisała, choć i tak mniej niż w lipcu. Do kupy zebrała też najlepsze książki, które przeczytała dotychczas w tym roku. Czytać tutaj.


A we wrześniu planujemy „Dallas ’63” Stephena Kinga. Kalendarz podpowiada, że zostało już tylko 12 dni, więc lepiej zabierzcie się za czytanie, bo to niezły grubas J

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s